Choď na obsah Choď na menu
 


Grammy 2016

17. 2. 2016

Grammy 2016 nám prinieslo veľa prekvapení. Tiež nás prekvapili róby slávnych celebrít a odovzdávanie cien. Tak si to zhrňme.

 

Taylor Swift- oblečenie si zvolila veľmi pekne. Oranžová "podprsenka" ak by sa to tak dalo nazvať doladila s rúžovou sukňou po zem. Vyzerala ako nádherná lesná víla s moderným nádychom, čo vystihovalo jej elegantný štýl. Na pódiu zažiarila v čiernom overale a zaspievala pieseň Out of the woods.

 

Ellie Goulding- Krásna princezná v slabo ružových šatách po zem. Na pódiu zažiarila aj s Andou Day. Na pódiu sa ukázala v čiernych šatách po vrchu trblietavých. Andra mala na sebe biely mohutný kožuch a biele šaty. Zaspievali spolu Love me like you do a striedavo aj pieseň Andry D.

 

Demi Lovato- Nádherná Demi zažiarila v čiernom obleku s dlhou čiernou sukňou ale na pódiu v bielom obleku, krásnom náhrdelniku a čiernych nohaviciach.

 

Adele- Krásna kráľovná večera, Adele sa obliekla do čiernych trblietavých šiat ale na pódiu sa ukázala v dlhých červených trblietavých šatách. Jej nádherný hlas ma ohúril ale trošku bol problém s ozvučením ale bolo to super. Ja osobne ju obdivujem. Táto speváčka nás nesklamala- ako vždy.

 

Cenu za pieseň roka vyhral Ed Sheeran, Thinking out loud.

 

Ďalší nám zaspieval Justin Biber s piesňou  Love myself.

 

Cenu za nováčika roka získala Meghan Trainor ktorá plakala od radosti pri ďakovnej reči.

 

Ďalšia zaspievala Lady Gaga.

 

Taylor Swift získala cenu za album roka- 1989

 

Cenu za Rekord roka získal Bruno Mars.

 

Ako čerešnička na torte zaspieval Pitbull.

 

Je škoda že sme to nemohli vidieť naživo, ale aj v TV to nebolo zlé.